لیست محصولات این تولید کننده گروه تولیدی مبل آلاله

گروه صنعتي مبل آلاله فعالیت خود را با مدیریت برادران یوسفی در سال ١٣٨٠ آغاز نمود . این شرکت متشكل از تمامي گروههاي وابسته به صنعت چوب و مبلمان از جمله منبت كاري،رنگ،تكميل و مونتاژ و كنترل كيفيت میباشد.

هو الرزاق


گروه صنعتي مبل آلاله فعالیت خود را با مدیریت برادران یوسفی در سال ١٣٨٠ آغاز نمود . این شرکت متشكل از تمامي گروههاي وابسته به صنعت چوب و مبلمان از جمله منبت كاري،رنگ،تكميل و مونتاژ و كنترل كيفيت میباشد. مبل آلاله با هدف رشد و ارتقاء سطح كيفي و كمي و با بهره گيري از دانش روز طراحي و ايده پردازي،همچنين تكنولوژي هاي روز توليد،كنترل كيفيت،QC و R&D در نهايت درصدد بالابردن سطح استاندارد خدمات پس از فروش Service customer بعنوان چالش جدي اين صنعت تشكيل و پيش روی خود قرار داده است.


درحال حاضر مبل آلاله با استفاده از متد های روز آموزش نیروی انسانی ،بهره گیری از کارشناسان و مشاورین کارآمد در جهت بالا بردن رضایت مشتریان گام بر داشته و در ادامه این شرکت با دارا بودن نمایندگان فعال در سراسر کشور همچنین کشور های مجاور از جمله عراق ،ازبکستان ، تاجیکستان ، امارات و کویت سهم قابل توجهی در زمینه صادرات در این صنعت را به خود اختصاص داده اند.

بیشتر
در صفحه


پیگیری سفارشات شما