بخرید و 91,600 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

مبل تختخوابشو - مدل پانیذ

مبل تختخوابشو پانیذ با دسته های چوبی که حالت نیم گرد بودن دسته این مدل باعث شده که جزء زیباترین مدلهای این شرکت باشد. دارای بالش مدل دار دوتیکه ،نشیمن راحت و خواب مناسب با حالت گردن و عرض خواب 80 سانتی متری به راحتی باز و بسته شده و راحتی را برای شما به ارمغان می آورد.

گروه تولیدی به آسا

4,750,000 تومان

4,580,000 تومان

همین حالا سفارش دهید

افزودن به لیست دلخواه

10 قلم

امروزه با افزایش آپارتمان نشینی و محدودیت فضای خانه ها ، مبلمان و کاناپه های تخت خواب شو طرفداران زیادی پیدا کرده که در انواع جنس ها و همچنین طرح و رنگ های متنوع به صورت تک نفره و دو نفره در بازار موجود است که به طور قطع در قیمت آن تاثیر خواهد داشت.

مبلمان و کاناپه تخت خواب شو،هر تعداد ظرفیت داشته  باشد تخت خواب آن هم پس از باز شدن به همان تعداد ظرفیت خواهد داشت.

قبل از هرگونه اقدام برای خرید مبلمان تختخواب شو، باید چند نکته مهم را در نظر داشته باشید :

از کافی بودن فضای منزل برای قرار گیری تخت خواب اطمینان حاصل نمایید چرا که علاوه برآن به فضایی برای رفت و آمد نیز احتیاج دارید.

به رنگ و طرح مورد نظرتان از قبل فکر کنید تا در انتخاب مبلمان دلخواه خود راحت تر باشید و رنگ هایی که با دکوراسیون منزلتان همخوانی دارند انتخاب کنید.

در هنگام خرید مبلمان تختخواب شو به جنس مبلمان بیشتر از ظاهر آن اهمیت دهید ، ممکن است طرح پارچه مبلمان زیبا باشد اما جنس پارچه مرغوب نباشد .

قبل از خرید به نرم و لطیف بودن بافت مبلمان یا کاناپه در عین استحکام آن توجه نمایید تا به هنگام خوابیدن بر آن احساس نارضایتی نداشته باشید.

اگر وزنتان زیاد است مبلمان و کاناپه های تخت خواب شویی را انتخاب نمایید که از تشک هایی  با فنر های محکم و با دوام ساخته شده باشند.

به دلیل کاربرد دوگانه مبلمان های تختخواب شو آن دسته از مبلمانی را که دارای قطر کافی نیستند انتخاب نکنید.

کاناپه هایی که پایه ی آنها با میخ به بدنه متصل شده باشد بعد از مدتی از حالت تعادل اولیه خارج شده و نا میزان می شوند بهتر است پایه ها به بدنه محکم چسبیده و پرس شده باشند.

پانیذ
به آسا
تختخوابشو
تک نفره
پورشه یا مازراتی درجه یک
اسفنج 30کیلویی فشرده
5سال گارانتی اسکلت
81cm
195cm
105cm
80cm
90cm
تمام فلزی
8 الی 12 روز کاری

با سلام آیا فروشگاهی جهت دیدن مبل تختخوابشو مدل پانیذ درغرب تهران هست که در صورت انتخاب خرید شود .