هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

سرویس خواب - مدل لویی

سرویس خواب لویی یکی از زیباترین و مدرن ترین سرویس خواب های موجود هست که با بهره گیری از مواد نانو کامپوزیت و تلفیق آن با چوب و MDF در فرایند تولید باعث شده یک محصول مختص مشکل پسند ها و در خور شان خانه های اعیانی ایرانی باشد.
و در پنج رنگ تحت عنوان رنگهای رایج شامل رنگ استخوانی-طلایی-صدفی-فندقی و ماهگونی قابل سفارش می باشد.

0 تومان

میتوانید سفارش دهید

افزودن به لیست دلخواه

10 قلم

سرویس خواب مدل لویی کاری از گروه صنعتی پارسیان چوب می باشد که فعالیت خود را از سال 1379 با هدف تولید کالای مرغوب ایرانی با برند ایماژ آغاز نمود. و در سال 1390 موفق به اخذ گواهینامه استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت ISO9001/2008 از شرکت IMQ ایتالیا گردیده است. جنس این سرویس  از ABS با پایه نانو کامپوزیت می باشد که از استحکام بالا و دوام و رنگ پذیری ویژه ای برخوردارند . 
 و از  دیگر  مزیت های محصولات ساخته شده با مواد نانو کامپوزیت سازگاری با محیط زیست به لحاظ ماهیت محصول و استفاده از انرژی سبز در فرایند تولید آن می باشد. برخورداری از دوام و استحکام بی نظیر و ماندگاری بالا، دیگر مزیت این محصولات می باشد. قابلیت رنگ آمیزی و ظاهر چشم نواز و طراحی منحصر به فرد این نوع محصولات مثال زدنی است. مقاومت بالا در شرایط متنوع آب و هوایی و ثبات کیفیت اولیه محصول را نیز به مزیت های آن اضافه نمائید.

جنس پارچه استفاده شده  از جنس شیکاگو ترک می باشد . 
رنگ از جنس پلی یورتان ایتالیا می باشد .و در پنج رنگ تحت عنوان رنگهای رایج شامل رنگ استخوانی-طلایی-صدفی-فندقیو ماهگونی قابل سفارش می باشد.رنگهای هنری شامل رنگهای مرمری-سیلورکاین-های لایت و پتینه کرم/برنز نیز قابل سفارش میباشد با این تفاوت که قیمت آن متفاوت میباشد وبایستی تماس حاصل بفرمایید. دارای سه سال گارانتی و محصول مشترک ایران و چین میباشد. 

لویی
ایماژ
مدرن-نئو کلاسیک
ABS با پایه نانو کامپوزیت
شیکاگو ترک
سه سال
شامل تخت در ابعاد 210*216 و دراور -قاب آینه-صندلی و دو عدد بغل تخت (پاتختی) و کفی تخت
20 روز کاری