هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

سرویس خواب - مدل مروارید

سرویس خواب و تختخواب دو نفره مدل مروارید با طراحی زیبا و قیمتی مناسب از تولیدات گروه تولیدی مبل آلاله میباشد که در ساخت آن تماما از mdfو یرق آلات ترک استفاده شده است. این سرویس شامل تخت دونفره به ابعاد 180*200سانتی متر و دوعدد پاتختی و میزآرایش و صندلی و آینه میباشد.

گروه تولیدی مبل آلاله

0 تومان

میتوانید سفارش دهید

افزودن به لیست دلخواه

10 قلم

مروارید
گروه تولیدی آلاله
mdf ترک
24 ماه
15 روز کاری

امروزه mdf و صنایع وابسته به آن جایگاه بسیار مناسبی را در زندگی ما بخود اختصاص داده وبدون شک حداقل یکی از چیدمان مبلمان منزلمان از mdfساخته شده است .سرویس خواب های ساخته شده از mdf نیز بدلیل برخورداری از تنوع بسیار بالا در عرضه انواع مدل ها و همچنین قیمت مناسب و استحکام بالا در صدر انتخاب خانه دارها برای مبلمان منزل میباشد.ام دی اف در اصل از خاک اره و چسب ساخته شده که تحت دما و فشار زیاد به یکدیگر جوش خورده و ورق یکپارچه ای را تشکیل میدهد.و رنگ طبیعی آن عمدتا بین قهوه ای روشن تا قهوه ای شکلاتی متغیر میباشد.ولی بدلیل رنگ پدیری خوب در انواع رنگ های مختلف و بر اساس سلیقه های متفاوت میتوان آن را رنگ آمیزی کرد.

سرویس خواب مروارید نیز مانند دیگر تولیدات آلاله به هررنگ دلخواهی قابل سفارش است.و تمام قسمت های آن از MDFدرجه یک ترک ساخته شده حتی کف کشو ها و قید ها.و یراق آلات درجه یک استفاده شده است