بخرید و 60,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

سرویس کودک و نوجوان-مدل اسنوپی

سرویس اسنوپی را می توانید در هر رنگ و اندازه متناسب با سلیقه و فضای اتاق کودک دلبندتان سفارش دهید.در ساخت این سرویس تماما از MDF و یراق آلات درجه یک استفاده شده است .وبصورت تمام سرویس و یا تکی نیز قابل سفارش است . این ست شامل تخت دو منظوره،تخت جوان ،کمد،ویترین درآور، جاعروسکی ومیز تحریر می باشد.

فروشگاه بازار رویا

3,300,000 تومان

2,620,000 تومان

می توانید سفارش دهید

افزودن به لیست دلخواه

70 قلم

اسنوپی
بازار رویا
24 ماه
تمام ام دی اف
PVC
کرم استخوانی
آنتیک طلایی
PVC
15 روز کاری پس از ثبت نهایی شفارش
وکیوم
عرض 80*عمق 42*ارتفاع 208
عرض 80*عمق 42*ارتفاع 208
عرض 80*عمق 42*ارتفاع 208
عرض 100*عمق 42*ارتفاع 208
180*80 سانتی متر

سرویس اسنوپی یک سرویس خواب زیبا، شیک و مدرن است که مخاطب خاص خود را داشته ومناسب کسانی است که میخواهند با شخصیت های کارتونی اتاق کودک دلبندشان را تزیین کنند. تخت دو منظوره با رنگ بدنه آنتیک طلایی و رویه کرم استخوانی و جنس بدنه MDF  جنس رویه PVC وکیوم شده ،تولید می شود. همچنین برای استفاده از فضای بیشتر از فضای زیرین تخت استفاده مناسب گردیده  و دو عدد کشو در نظر گرفته شده است.

تخت دو منظوره اسنوپی دارای یک صفحه تعویض نوزاد می باشند . که بعد از رشد کودک می توان صفحه تعویض را به راحتی از روی تخت جدا نمود و بعنوان پاتختی از آن استفاده نمود.در طرفین تخت دو منظوره از نرده های پلاستیکی به منظور محافظت و سلامت کودک استفاده گردیده است .برای تخت این مدل میتوان از تشک 80*180 استفاده کرد.

در کمد و  ویترین این مدل به دلیل استفاده از لولای آرام بند، درب ها این قابلیت را دارند که شدت ضربه را گرفته و آرام بسته شوند.ریل کشوها ساچمه ای می باشد. این ریل بسیار سریع، روان،و  بدون هیچ سرو صدایی حرکت می کند.

ما سعی کردیم از عکسهای واقعی و بدون ویرایش به جهت مشخص شدن کیفیت واقعی محصول استفاده نماییم که حالت تصنعی و ساختگی نداشته باشد.