هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

سرویس کودک و نوجوان-مدل ملوان

سرویس ملوان یکی از پرطرفدارترین مدلهای پسرانه می باشد.در ساخت این سرویس تماما از MDF و یراق آلات درجه یک ترک استفاده شده است .وبصورت تمام سرویس و یا تکی نیز قابل سفارش می باشد.این ست بصورت  تخت دو منظوره،تخت جوان ،کمد،ویترین و جاعروسکی ومیز تحریر ،میز کامپیوتر قابل سفارش می باشد.

فروشگاه بازار رویا

0 تومان

می توانید سفارش دهید

افزودن به لیست دلخواه

60 قلم

سرویس ملوان یک سرویس خواب زیبا، شیک و جذاب برای آقا پسر های گل شما میباشد.  سرویس  ملوان با رنگ بدنه و رویه سفید،آنتیک طلایی(قهوه ای)،آبی کاربنی، کرم صدف ویا ترکیبی از این رنگها  و جنس بدنه MDF  جنس رویه PVC وکیوم شده ،تولید می شود. همچنین برای استفاده از فضای بیشتر از فضای زیرین تخت استفاده مناسب گردیده  و دو عدد کشو در نظر گرفته شده است.
تخت دو منظوره ملوان دارای یک صفحه تعویض نوزاد می باشند . که بعد از رشد کودک می توان صفحه تعویض را به راحتی از روی تخت جدا نمود و بعنوان پاتختی یا درآور از آن استفاده نمود.در طرفین تخت دو منظوره از نرده های پلاستیکی به منظور محافظت و سلامت کودک استفاده گردیده است .برای تخت نوزاد نوجوان  این مدل میتوان از تشک 80*180 استفاده کرد.
در کمد و  ویترین این مدل به دلیل استفاده از لولای آرام بند، درب ها این قابلیت را دارند که شدت ضربه را گرفته و آرام بسته شوند.ریل کشوها ساچمه ای می باشد. این ریل بسیار سریع، روان،و  بدون هیچ سرو صدایی حرکت می کند.
ملوان
بازار رویا
24 ماه
تمام ام دی اف
PVC
سفید
سفید
PVC
15 روز کاری پس از ثبت نهایی شفارش
وکیوم
عرض 80*عمق 42*ارتفاع 208
عرض 45*عمق 42*ارتفاع 208
عرض 80*عمق 42*ارتفاع 208
عرض 100*عمق 42*ارتفاع 208
180*80 سانتی متر